PORSCHE CAYENNE S
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE CAYENNE S personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.420. de personenauto beschikt over een 441 PK sterke 2894 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 265 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE S (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €146.420 |
| Vermogen | 324 KW / 441 PK |
| Koppel | 550 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 499 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZT-894-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 juli 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 6 augustus 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 juli 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 6 augustus 2019 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €28.205Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CAYENNE S is €24.571 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €402 |
| FRIESLAND | €396 |
| DRENTHE | €396 |
| OVERIJSSEL | €380 |
| FLEVOLAND | €383 |
| GELDERLAND | €411 |
| UTRECHT | €383 |
| NOORD HOLLAND | €372 |
| ZUID HOLLAND | €412 |
| ZEELAND | €384 |
| NOORD BRABANT | €385 |
| LIMBURG | €386 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 2894 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 324 KW / 441 PK |
| Topsnelheid | 265 km/h |
| Motorcode | DCA |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.3 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.2 L/100km (1:10.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 209 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2095 kg |
| Massa ledig voertuig | 1995 kg |
| Toegestane max. massa | 2840 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2895 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4918 mm) tot 4.9 meter (4929 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1983 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1673 mm) tot 1.7 meter (1702 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 770 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1710 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 juli 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 30 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1310 dagen in bezit |
| 9 maart 2022 | 59 dagen in bezit |
| 21 december 2021 | 78 dagen in bezit |
| 21 mei 2021 | 214 dagen in bezit |
| 5 maart 2021 | 77 dagen in bezit |
| 6 augustus 2019 | 577 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 6 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200114 |
| Omschrijving | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel functioneert het (rode) continu waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. De aanvullende rode continue waarschuwing van het remmenwaarschuwingslampje verschijnt niet. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 31.802 (waarvan 334 in Nederland) |
Terugroepactie van 4 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200094 |
| Omschrijving | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 59.788 (waarvan 1.122 in Nederland) |
