MERCEDES-BENZ E 200
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 200 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.187. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 231 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 200 (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 34help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.187 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZS-124-T. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 juli 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 juli 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 30 juli 2019 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 15 oktober 2023
| Datum | 15 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 55.309 km |
| Vraagprijs | €38.945 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 14 september 2023
| Datum | 14 september 2023 |
| Kilometerstand | 55.309 km |
| Vraagprijs | €39.895 |
| Plaats | Soest |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 167 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1725 kg |
| Massa ledig voertuig | 1625 kg |
| Toegestane max. massa | 2390 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2939 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (841 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1153 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4935 mm) tot 5.0 meter (5005 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) tot 1.9 meter (1907 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2065 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1453 mm) tot 1.5 meter (1494 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 640 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1820 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 november 2023 | Huidige eigenaar, 932 dagen in bezit |
| 24 juli 2023 | 100 dagen in bezit |
| 3 november 2021 | 628 dagen in bezit |
| 6 juli 2021 | 120 dagen in bezit |
| 4 december 2019 | 580 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 18 oktober 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190476 |
| Omschrijving | De achterspoiler is mogelijk niet correct aan de achterklep bevestigd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De spoiler kan loskomen van het voertuig. Dit kan een gevaar opleveren voor andere weggebruikers. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 93.599 (waarvan 1.214 in Nederland) |
