VOLKSWAGEN TIGUAN
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN TIGUAN personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.196. de personenauto beschikt over een 239 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN (2019 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 42help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.196 |
| Vermogen | 176 KW / 239 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZR-869-X. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 juli 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 juli 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 22 juli 2019 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 176 KW / 240 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | CUA |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1815 kg |
| Massa ledig voertuig | 1715 kg |
| Toegestane max. massa | 2370 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2677 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4490 mm) tot 4.6 meter (4610 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1859 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2083 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1644 mm) tot 1.7 meter (1673 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 639 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1769 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 23 juli 2019 | Huidige eigenaar, 2485 dagen in bezit |
