JAGUAR F-PACE
Dit kenteken behoort tot een JAGUAR F-PACE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.182. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 208 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JAGUAR |
| Model | F-PACE (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.182 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 680 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZN-493-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 juni 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 1 juli 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 juni 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 1 juli 2019 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.689Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type JAGUAR F-PACE is €8.322 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 23 januari 2026
| Datum | 23 januari 2026 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs | €11.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 23 december 2025
| Datum | 23 december 2025 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs (7 januari 2026) | €12.995 |
| Vraagprijs (23 december 2025) | €14.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 22 november 2025
| Datum | 22 november 2025 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs | €14.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 22 oktober 2025
| Datum | 22 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs | €14.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 21 september 2025
| Datum | 21 september 2025 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs | €14.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 21 augustus 2025
| Datum | 21 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 162.020 km |
| Vraagprijs | €15.995 |
| Plaats | Zwolle |
Advertentie van 10 mei 2025
| Datum | 10 mei 2025 |
| Kilometerstand | 161.980 km |
| Vraagprijs | €16.500 |
| Plaats | Genemuiden |
Advertentie van 9 april 2025
| Datum | 9 april 2025 |
| Kilometerstand | 161.980 km |
| Vraagprijs | €16.500 |
| Plaats | Genemuiden |
Advertentie van 9 maart 2025
| Datum | 9 maart 2025 |
| Kilometerstand | 161.980 km |
| Vraagprijs | €16.500 |
| Plaats | Genemuiden |
Advertentie van 6 februari 2025
| Datum | 6 februari 2025 |
| Kilometerstand | 161.980 km |
| Vraagprijs | €16.500 |
| Plaats | Genemuiden |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1882 kg |
| Massa ledig voertuig | 1782 kg |
| Toegestane max. massa | 2460 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4731 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1936 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2175 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1667 mm) |
| Draaicirkel | 12.29 M |
Remmen
| Remmen voor | Schijven, 325 mm |
| Remmen achter | Schijven, 325 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 juli 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 3 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 7 april 2026 | Huidige eigenaar, 39 dagen in bezit |
| 25 maart 2026 | 13 dagen in bezit |
| 16 september 2025 | 190 dagen in bezit |
| 18 december 2024 | 272 dagen in bezit |
| 18 maart 2024 | 275 dagen in bezit |
| 1 juli 2019 | 1722 dagen in bezit |
