VOLVO V60 T8 TWIN ENGINE
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 T8 TWIN ENGINE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.199. de personenauto beschikt over een 303 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 T8 TWIN ENGINE (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 394help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.199 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 223 KW / 303 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZH-584-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 juni 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 juni 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 4 juni 2019 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 223 KW / 304 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B4204T34 |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 44 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2072 kg |
| Massa ledig voertuig | 1972 kg |
| Toegestane max. massa | 2570 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4761 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 augustus 2023 | Huidige eigenaar, 1004 dagen in bezit |
| 19 juni 2023 | 54 dagen in bezit |
| 8 juni 2023 | 11 dagen in bezit |
| 4 juni 2019 | 1465 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 11 juni 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210276 |
| Omschrijving | De 15A zekering van de lagedrukbrandstofpomp kan in zeldzame gevallen doorbranden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | In het ergste geval kan dit leiden tot het afslaan van de motor. De interne verbrandingsmotor (ICE) start niet. Er wordt een melding weergegeven op de bestuurdersinformatie display. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 328.308 (waarvan 7.022 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 maart 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200115 |
| Omschrijving | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 736.500 (waarvan 14.091 in Nederland) |
