MERCEDES-BENZ VITO TOURER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO TOURER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.159. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 195 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO TOURER (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 135help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.159 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZF-822-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 november 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 16 mei 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 november 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 16 mei 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €18.851Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type VITO TOURER is €15.080 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Motorcode | 651.950 |
| Tankinhoud | 57 L |
| Hoeveelheid motorolie | 10.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 153 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2010 kg |
| Massa ledig voertuig | 1910 kg |
| Toegestane max. massa | 3100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.4 meter (3430 mm) |
| Lengte | 5.4 meter (5370 mm) tot 5.5 meter (5461 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1878 mm) tot 2.0 meter (1965 mm) |
| Draaicirkel | 13.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 juni 2024 | Huidige eigenaar, 708 dagen in bezit |
| 16 mei 2019 | 1849 dagen in bezit |
