BMW M235I
Dit kenteken behoort tot een BMW M235I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.204. de personenauto beschikt over een 326 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | M235I (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.204 |
| Vermogen | 240 KW / 326 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 354 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ZD-527-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 april 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 2 mei 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 april 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 2 mei 2019 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €14.275Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type M235I is €11.090 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 28 maart 2024
| Datum | 28 maart 2024 |
| Kilometerstand | 69.100 km |
| Vraagprijs | €29.950 |
| Plaats | Beek en Donk |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 240 KW / 327 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N55B30A |
| Tankinhoud | 52 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.7 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 184 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2050 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2690 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4454 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1774 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1403 mm) |
| Draaicirkel | 10.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 280 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 335 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 juni 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 april 2024 | Huidige eigenaar, 770 dagen in bezit |
| 28 september 2022 | 561 dagen in bezit |
| 9 mei 2022 | 142 dagen in bezit |
| 19 april 2022 | 20 dagen in bezit |
| 3 november 2021 | 167 dagen in bezit |
| 2 mei 2019 | 916 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230155 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 367.729 (waarvan 9.823 in Nederland) |
