MERCEDES-BENZ CLA 200 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ CLA 200 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €489.552. de personenauto beschikt over een 136 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 200 CDI (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €489.552 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 19 dagen |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken XX-819-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 oktober 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 28 maart 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 oktober 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 28 maart 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €1.676Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CLA 200 CDI is €2.512 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €474 |
| FRIESLAND | €471 |
| DRENTHE | €471 |
| OVERIJSSEL | €462 |
| FLEVOLAND | €464 |
| GELDERLAND | €477 |
| UTRECHT | €466 |
| NOORD HOLLAND | €462 |
| ZUID HOLLAND | €483 |
| ZEELAND | €464 |
| NOORD BRABANT | €466 |
| LIMBURG | €468 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | 651930 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 3.7 L/100km (1:27.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 27.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 L/100km (1:23.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 23.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 110 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1525 kg |
| Massa ledig voertuig | 1425 kg |
| Toegestane max. massa | 2005 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2699 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) tot 4.7 meter (4691 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1777 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1416 mm) tot 1.5 meter (1453 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 470 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 april 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Keuring van 5 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 27 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 22 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 26 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 28 maart 2019 | Huidige eigenaar, 2545 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180249 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 351.584 (waarvan 13.881 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 december 2014
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP140342 |
| Omschrijving | Bij voertuigen met een OM651 motor is het materiaal en/of de afmeting van de afdichtring van de motorkettingspanner niet juist. Hierdoor dicht de afdichtring niet goed af. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Indien de afdichtring niet juist afdicht kan motorolielekkage optreden. Het verlies van motorolie kan leiden tot verontreiniging van het wegdek en daarmee tot een gevaarlijke situatie voor het overige verkeer en milieu. Tevens kan motorschade schade ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 220.743 (waarvan 1.767 in Nederland) |
