BMW Z4 SDRIVE30I
Dit kenteken behoort tot een BMW Z4 SDRIVE30I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | Z4 SDRIVE30I (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 37help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken XV-053-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 april 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 april 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 10 april 2019 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €239 |
| FRIESLAND | €235 |
| DRENTHE | €235 |
| OVERIJSSEL | €226 |
| FLEVOLAND | €228 |
| GELDERLAND | €241 |
| UTRECHT | €230 |
| NOORD HOLLAND | €226 |
| ZUID HOLLAND | €247 |
| ZEELAND | €228 |
| NOORD BRABANT | €231 |
| LIMBURG | €232 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B48B20B |
| Tankinhoud | 52 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 91 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 BG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1490 kg |
| Massa ledig voertuig | 1390 kg |
| Toegestane max. massa | 1740 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2470 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (907 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (947 mm) |
| Lengte | 4.3 meter (4324 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1864 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2024 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1304 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 281 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 10 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 28 maart 2022 | Huidige eigenaar, 1510 dagen in bezit |
| 24 februari 2022 | 32 dagen in bezit |
| 10 april 2019 | 1051 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 september 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250362 |
| Omschrijving | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.145,385 (waarvan 13.734 in Nederland) |
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200398 |
| Omschrijving | De spoorstangen kunnen onder extreme omstandigheden mogelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Hierdoor kan een onverwachte stuurreactie tijdens het rijden optreden en wordt het voertuig onbestuurbaar. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 20.880 (waarvan 97 in Nederland) |
