BMW 428I
Dit kenteken behoort tot een BMW 428I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 245 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 428I (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 163help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken XS-092-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 mei 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 4 maart 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 mei 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 4 maart 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €4.606Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 428I is €5.571 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 26 november 2025
| Datum | 26 november 2025 |
| Kilometerstand | 101.000 km |
| Vraagprijs (19 februari 2026) | Onbekend |
| Vraagprijs (10 februari 2026) | €22.750 |
| Vraagprijs (21 december 2025) | €22.950 |
| Vraagprijs (26 november 2025) | €23.500 |
| Plaats | Zoetermeer |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 157 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1775 kg |
| Massa ledig voertuig | 1675 kg |
| Toegestane max. massa | 2160 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4638 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1825 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1384 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 220 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 370 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Keuring van 15 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 februari 2026 | Huidige eigenaar, 74 dagen in bezit |
| 13 januari 2021 | 1868 dagen in bezit |
| 4 maart 2019 | 681 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230024 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 358.073 (waarvan 10.934 in Nederland) |
