VOLKSWAGEN PASSAT
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN PASSAT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.197. de personenauto beschikt over een 299 PK sterke 3597 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT (2011 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 3help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.197 |
| Vermogen | 220 KW / 299 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken XN-401-P. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 november 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 8 februari 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 november 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 8 februari 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €12.004Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type PASSAT is €10.619 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type PASSAT maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 3597 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 220 KW / 300 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | BWS |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.4 L/100km (1:8.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.3 L/100km (1:10.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 215 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1773 kg |
| Massa ledig voertuig | 1673 kg |
| Toegestane max. massa | 2320 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2711 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4771 mm) tot 4.9 meter (4874 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1820 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1464 mm) tot 1.5 meter (1536 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 603 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1731 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 november 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 27 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 februari 2019 | Huidige eigenaar, 2655 dagen in bezit |
