BMW 335I
Dit kenteken behoort tot een BMW 335I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.153. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 335I (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 25help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.153 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 974 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken XK-871-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 mei 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 januari 2019 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 mei 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 24 januari 2019 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €15.244Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 335I is €10.976 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N55B30A |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.2 L/100km (1:8.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.8 L/100km (1:11.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 205 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1825 kg |
| Massa ledig voertuig | 1725 kg |
| Toegestane max. massa | 2180 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4612 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1782 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1961 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1384 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 210 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 350 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 16 september 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 16 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 16 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 augustus 2020 | Huidige eigenaar, 2091 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 1 maart 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180350 |
| Omschrijving | Het stekkercontact van de accupluskabel op de voorste zekering-relaiskast, kan als gevolg van trillingen en wrijvingscorrosie in combinatie met een hoge stroombelasting, beschadigen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De motor kan afslaan en de stuurbekrachtiging en de elektrische installatie kunnen tijdens het rijden uitvallen. De situatie kondigt zich aan door flikkeren van het instrumentenpaneel en eventuele korte, voelbare vermogensdalingen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 451.957 (waarvan 67 in Nederland) |
Terugroepactie van 27 september 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180384 |
| Omschrijving | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.035,604 (waarvan 41.470 in Nederland) |
Terugroepactie van 6 maart 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170062 |
| Omschrijving | De klinknagels, waarmee de twee helften van de flexibele koppeling in de cardanas aan elkaar zijn bevestigd, zijn onvoldoende sterk. Hierdoor kunnen de klinknagels breken en raken de twee helften van de flexibele koppeling los. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De aandrijving tussen versnellingsbak en achteras kan wegvallen. Hierdoor heeft het voertuig geen aandrijving meer. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 75.900 (waarvan 1.097 in Nederland) |
