VOLKSWAGEN TRANSPORTER
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN TRANSPORTER en heeft een nieuwwaarde van €72.195.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.195 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VTH-74-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 januari 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 januari 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 24 januari 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 27 juli 2023
| Datum | 27 juli 2023 |
| Kilometerstand | 2.700 km |
| Vraagprijs | €59.900 |
| Plaats | Sneek |
Motor
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2054 kg |
| Massa ledig voertuig | 1954 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 september 2023 | Huidige eigenaar, 987 dagen in bezit |
| 25 juli 2023 | 39 dagen in bezit |
| 3 maart 2023 | 144 dagen in bezit |
| 27 januari 2023 | 35 dagen in bezit |
| 24 januari 2023 | 3 dagen in bezit |
