FORD TRANSIT CUSTOM
Dit kenteken behoort tot een FORD TRANSIT CUSTOM bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de bedrijfswagen beschikt over een 170 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 39help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VTD-68-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 januari 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 januari 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 9 januari 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €201 |
| FRIESLAND | €201 |
| DRENTHE | €201 |
| OVERIJSSEL | €201 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €201 |
| UTRECHT | €201 |
| NOORD HOLLAND | €201 |
| ZUID HOLLAND | €201 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €201 |
| LIMBURG | €201 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €657 |
| FRIESLAND | €657 |
| DRENTHE | €657 |
| OVERIJSSEL | €657 |
| FLEVOLAND | €657 |
| GELDERLAND | €657 |
| UTRECHT | €657 |
| NOORD HOLLAND | €657 |
| ZUID HOLLAND | €657 |
| ZEELAND | €657 |
| NOORD BRABANT | €657 |
| LIMBURG | €657 |
Motor
| Fabrikant | FORD WERKE GMBH |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Motorcode | BLFB |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AR |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2297 kg |
| Massa ledig voertuig | 2197 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.3 meter (3300 mm) |
| Lengte | 5.3 meter (5339 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2032 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (2001 mm) tot 2.1 meter (2063 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 29 juni 2024 | Huidige eigenaar, 679 dagen in bezit |
| 29 april 2024 | 61 dagen in bezit |
| 5 april 2024 | 24 dagen in bezit |
| 29 maart 2024 | 7 dagen in bezit |
| 9 januari 2023 | 445 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 12 maart 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260086 |
| Omschrijving | De ontluchting van de 12V‑accu('s) werkt mogelijk niet goed, waardoor accugassen niet goed naar buiten worden afgevoerd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Inzittenden kunnen een zure geur of geur van rotte eieren, een sissend geluid, zichtbare gasontluchting van de accu of hitte in de voorstoelen ervaren. Bij hogere temperaturen en langere blootstelling kunnen deze gassen schadelijk zijn voor de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 591.931 (waarvan 8.602 in Nederland) |
