IVECO 40C17
Dit kenteken behoort tot een IVECO 40C17 bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de bedrijfswagen beschikt over een 170 PK sterke 2998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 90 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | IVECO |
| Model | 40C17 (2015 - 2017)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VR-776-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 augustus 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 augustus 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 31 augustus 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €249 |
| FRIESLAND | €249 |
| DRENTHE | €249 |
| OVERIJSSEL | €249 |
| FLEVOLAND | €249 |
| GELDERLAND | €249 |
| UTRECHT | €249 |
| NOORD HOLLAND | €249 |
| ZUID HOLLAND | €249 |
| ZEELAND | €249 |
| NOORD BRABANT | €249 |
| LIMBURG | €249 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €826 |
| FRIESLAND | €826 |
| DRENTHE | €826 |
| OVERIJSSEL | €826 |
| FLEVOLAND | €826 |
| GELDERLAND | €826 |
| UTRECHT | €826 |
| NOORD HOLLAND | €826 |
| ZUID HOLLAND | €826 |
| ZEELAND | €826 |
| NOORD BRABANT | €826 |
| LIMBURG | €826 |
Motor
| Fabrikant | IVECO S.P.A. |
| Motorinhoud | 2998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Motorcode | F1CFL411H*C |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.46 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.08 L/100km (1:12.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.59 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 227 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 M |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2804 kg |
| Massa ledig voertuig | 2704 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.1 meter (4100 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5130 mm) tot 8.6 meter (8595 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2010 mm) tot 2.3 meter (2300 mm) |
| Hoogte | 2.2 meter (2160 mm) tot 3.0 meter (3050 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 18 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 2x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 1 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 31 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 31 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 29 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 30 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remverschil op 1 as te groot |
Keuring van 31 augustus 2015
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 31 augustus 2015 | Huidige eigenaar, 3907 dagen in bezit |
