MERCEDES-BENZ VITO
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.177. de bedrijfswagen beschikt over een 163 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 12help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.177 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VPV-44-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 juli 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 juli 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 27 juli 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €174 |
| FRIESLAND | €174 |
| DRENTHE | €174 |
| OVERIJSSEL | €174 |
| FLEVOLAND | €174 |
| GELDERLAND | €174 |
| UTRECHT | €174 |
| NOORD HOLLAND | €174 |
| ZUID HOLLAND | €174 |
| ZEELAND | €174 |
| NOORD BRABANT | €174 |
| LIMBURG | €174 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €555 |
| FRIESLAND | €555 |
| DRENTHE | €555 |
| OVERIJSSEL | €555 |
| FLEVOLAND | €555 |
| GELDERLAND | €555 |
| UTRECHT | €555 |
| NOORD HOLLAND | €555 |
| ZUID HOLLAND | €555 |
| ZEELAND | €555 |
| NOORD BRABANT | €555 |
| LIMBURG | €555 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 26 december 2025
| Datum | 26 december 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Purmerend |
Advertentie van 25 november 2025
| Datum | 25 november 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Purmerend |
Advertentie van 25 oktober 2025
| Datum | 25 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Purmerend |
Advertentie van 24 september 2025
| Datum | 24 september 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Purmerend |
Advertentie van 27 augustus 2025
| Datum | 27 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €33.900 |
| Plaats | Purmerend |
Advertentie van 26 mei 2025
| Datum | 26 mei 2025 |
| Kilometerstand | 90.413 km |
| Vraagprijs | €33.900 |
| Plaats | Purmerend |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Motorcode | 654 |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AR |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2030 kg |
| Massa ledig voertuig | 1930 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.2 meter (3200 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5140 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1909 mm) tot 2.0 meter (1983 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 januari 2026 | Huidige eigenaar, 134 dagen in bezit |
| 13 maart 2025 | 300 dagen in bezit |
| 9 september 2024 | 185 dagen in bezit |
| 27 juli 2022 | 775 dagen in bezit |
