TOYOTA LAND CRUISER VAN
Dit kenteken behoort tot een TOYOTA LAND CRUISER VAN bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.148. de bedrijfswagen beschikt over een 204 PK sterke 2755 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER VAN (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.148 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VNT-14-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 17 januari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 17 januari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 17 januari 2022 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €201 |
| FRIESLAND | €201 |
| DRENTHE | €201 |
| OVERIJSSEL | €201 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €201 |
| UTRECHT | €201 |
| NOORD HOLLAND | €201 |
| ZUID HOLLAND | €201 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €201 |
| LIMBURG | €201 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €657 |
| FRIESLAND | €657 |
| DRENTHE | €657 |
| OVERIJSSEL | €657 |
| FLEVOLAND | €657 |
| GELDERLAND | €657 |
| UTRECHT | €657 |
| NOORD HOLLAND | €657 |
| ZUID HOLLAND | €657 |
| ZEELAND | €657 |
| NOORD BRABANT | €657 |
| LIMBURG | €657 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2755 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Motorcode | 1GD |
| Tankinhoud | 87 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2255 kg |
| Massa ledig voertuig | 2155 kg |
| Toegestane max. massa | 2990 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2790 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (975 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1075 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4840 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1885 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1845 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 621 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1934 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 20 januari 2022 | Huidige eigenaar, 1573 dagen in bezit |
| 17 januari 2022 | 3 dagen in bezit |
