MERCEDES-BENZ VITO
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.182. de bedrijfswagen beschikt over een 190 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO (2020 - 2022)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.182 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VKB-42-N. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 april 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 april 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 9 april 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Motorcode | 654 |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 CI |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2071 kg |
| Massa ledig voertuig | 1971 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.2 meter (3200 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5140 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1909 mm) tot 2.0 meter (1983 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 april 2021 | Huidige eigenaar, 1852 dagen in bezit |
| 9 april 2021 | 4 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 april 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220167 |
| Omschrijving | Door inwendige lekkage van de koelvloeistofpomp kan er koelvloeistof in het vacuumsysteem komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Stijging van de temperatuur van de onderdelen kunnen leiden tot brandgevaar. De rembekrachtiger kan na verloop van tijd worden beschadigd waardoor de remmen niet bekrachtigd worden. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 68.042 (waarvan 1.267 in Nederland) |
