MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de bedrijfswagen beschikt over een 170 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2020 - 2022)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 27help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VHD-98-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 oktober 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 oktober 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 9 oktober 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €201 |
| FRIESLAND | €201 |
| DRENTHE | €201 |
| OVERIJSSEL | €201 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €201 |
| UTRECHT | €201 |
| NOORD HOLLAND | €201 |
| ZUID HOLLAND | €201 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €201 |
| LIMBURG | €201 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €657 |
| FRIESLAND | €657 |
| DRENTHE | €657 |
| OVERIJSSEL | €657 |
| FLEVOLAND | €657 |
| GELDERLAND | €657 |
| UTRECHT | €657 |
| NOORD HOLLAND | €657 |
| ZUID HOLLAND | €657 |
| ZEELAND | €657 |
| NOORD BRABANT | €657 |
| LIMBURG | €657 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 15 mei 2025
| Datum | 15 mei 2025 |
| Kilometerstand | 60.588 km |
| Vraagprijs | €33.650 |
| Plaats | Groningen |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Motorcode | 654 |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 CI |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2263 kg |
| Massa ledig voertuig | 2163 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.7 meter (3665 mm) |
| Lengte | 5.9 meter (5932 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 2.3 meter (2331 mm) tot 2.7 meter (2656 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 31 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Retroreflector vertoont gebrek |
Recente tenaamstellingen
| 2 juni 2025 | Huidige eigenaar, 344 dagen in bezit |
| 27 februari 2025 | 95 dagen in bezit |
| 14 februari 2025 | 13 dagen in bezit |
| 9 oktober 2020 | 1589 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 15 december 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210581 |
| Omschrijving | De elektrische kabelboom kan beschadigen en doorschuren tegen de remleiding waardoor er kans is op kortsluiting en beschadiging van de remleiding. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij beschadiging van de remleiding, door kortsluiting, is er kans op verlies van remvloeistof waardoor volledige remwerking niet meer gegarandeerd is. Ook voertuigbrand door kortsluiting is niet uitgesloten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 38.650 (waarvan 1.898 in Nederland) |
