VOLKSWAGEN TRANSPORTER/BLIX-3M DC3
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN TRANSPORTER/BLIX-3M DC3 bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.203. de bedrijfswagen beschikt over een 198 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 201 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER/BLIX-3M DC3 (2020 - 2023)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 75help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.203 |
| Vermogen | 146 KW / 198 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 0 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VFX-38-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 mei 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 mei 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 20 mei 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 29 april 2026
| Datum | 29 april 2026 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €35.950 |
| Plaats | Terborg |
Advertentie van 29 maart 2026
| Datum | 29 maart 2026 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €37.950 |
| Plaats | Terborg |
Advertentie van 26 februari 2026
| Datum | 26 februari 2026 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €37.950 |
| Plaats | Terborg |
Advertentie van 26 januari 2026
| Datum | 26 januari 2026 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €37.950 |
| Plaats | Terborg |
Advertentie van 26 december 2025
| Datum | 26 december 2025 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €37.950 |
| Plaats | Terborg |
Advertentie van 25 november 2025
| Datum | 25 november 2025 |
| Kilometerstand | 128.839 km |
| Vraagprijs | €37.950 |
| Plaats | Terborg |
Motor
| Fabrikant | MULTI-CAB.EU. B.V. |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 146 KW / 199 PK |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Motorcode | CXE |
| Hoeveelheid motorolie | 7.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.6 L/100km (1:13.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 169 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 CI |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2149 kg |
| Massa ledig voertuig | 2049 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.4 meter (3400 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (908 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (993 mm) |
| Lengte | 5.3 meter (5304 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.3 meter (2297 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (1990 mm) |
| Draaicirkel | 13.2 M |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 november 2025 | Huidige eigenaar, 176 dagen in bezit |
| 7 november 2025 | 19 dagen in bezit |
| 20 mei 2020 | 1997 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 16 september 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210363 |
| Omschrijving | Door ontbrekende afdichting bestaat de kans dat er vocht kan binnendringen in de bowdenkabel van de voorportieren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Als het vocht in de kabels bevriest kunnen de bestuurders- en bijrijdersportier mogelijk onbedoeld opengaan. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 170.966 (waarvan 6.523 in Nederland) |
Terugroepactie van 2 juni 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200245 |
| Omschrijving | Door ontbrekende afdichting bestaat de kans dat er vocht kan binnendringen in de bedieningskabels van de voorportieren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij temperaturen onder het vriespunt kan het binnengedrongen vocht bevriezen met het gevolg dat bedieningskabels vastlopen. In uitzonderlijke gevallen kan de deur zich tijdens rijden onbedoeld openen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 56.087 (waarvan 1.863 in Nederland) |
