TOYOTA LAND CRUISER VAN
Dit kenteken behoort tot een TOYOTA LAND CRUISER VAN bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de bedrijfswagen beschikt over een 177 PK sterke 2755 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 175 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 12.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER VAN (2020 - 2022)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.7 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VFR-67-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 maart 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 maart 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 19 maart 2020 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €201 |
| FRIESLAND | €201 |
| DRENTHE | €201 |
| OVERIJSSEL | €201 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €201 |
| UTRECHT | €201 |
| NOORD HOLLAND | €201 |
| ZUID HOLLAND | €201 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €201 |
| LIMBURG | €201 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €657 |
| FRIESLAND | €657 |
| DRENTHE | €657 |
| OVERIJSSEL | €657 |
| FLEVOLAND | €657 |
| GELDERLAND | €657 |
| UTRECHT | €657 |
| NOORD HOLLAND | €657 |
| ZUID HOLLAND | €657 |
| ZEELAND | €657 |
| NOORD BRABANT | €657 |
| LIMBURG | €657 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 februari 2026
| Datum | 5 februari 2026 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 5 januari 2026
| Datum | 5 januari 2026 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 5 december 2025
| Datum | 5 december 2025 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 4 november 2025
| Datum | 4 november 2025 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 4 oktober 2025
| Datum | 4 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 3 september 2025
| Datum | 3 september 2025 |
| Kilometerstand | 256.441 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Steenwijk |
Advertentie van 28 augustus 2025
| Datum | 28 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 256.333 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Advertentie van 26 juni 2025
| Datum | 26 juni 2025 |
| Kilometerstand | 256.333 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Advertentie van 23 mei 2025
| Datum | 23 mei 2025 |
| Kilometerstand | 256.333 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Advertentie van 21 maart 2025
| Datum | 21 maart 2025 |
| Kilometerstand | 256.333 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Advertentie van 16 januari 2025
| Datum | 16 januari 2025 |
| Kilometerstand | 256.333 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Advertentie van 13 december 2024
| Datum | 13 december 2024 |
| Kilometerstand | 256.332 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Dedemsvaart |
Motor
| Fabrikant | LOUWMAN & PARQUI B.V. |
| Motorinhoud | 2755 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Motorcode | 1GD |
| Tankinhoud | 87 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.5 L/100km (1:10.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 212 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2350 kg |
| Massa ledig voertuig | 2250 kg |
| Toegestane max. massa | 2990 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2790 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (975 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1075 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4840 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1885 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1895 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 621 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1934 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 4 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 20 februari 2026 | Huidige eigenaar, 78 dagen in bezit |
| 24 december 2025 | 58 dagen in bezit |
| 11 september 2025 | 104 dagen in bezit |
| 7 december 2024 | 278 dagen in bezit |
| 19 maart 2020 | 1724 dagen in bezit |
