VOLKSWAGEN TRANSPORTER DOUBLECAB
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN TRANSPORTER DOUBLECAB bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de bedrijfswagen beschikt over een 179 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 174 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 12.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER DOUBLECAB (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 14help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.1 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 36 dagen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VF-969-P. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 september 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 september 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 11 september 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 31 maart 2026
| Datum | 31 maart 2026 |
| Kilometerstand | 225.267 km |
| Vraagprijs | €14.950 |
| Plaats | Kollumersweach |
Motor
| Fabrikant | PON'S AUTOMOBIELHANDEL B.V. |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Motorcode | CFC |
| Tankinhoud | 80 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.9 L/100km (1:9.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 226 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 K |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2095 kg |
| Massa ledig voertuig | 1995 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.4 meter (3400 mm) |
| Lengte | 5.3 meter (5292 mm) tot 5.4 meter (5391 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (1970 mm) tot 2.0 meter (1990 mm) |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 15 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 24 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 4 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Recente tenaamstellingen
| 17 maart 2026 | Huidige eigenaar, 53 dagen in bezit |
| 10 maart 2026 | 7 dagen in bezit |
| 15 juni 2023 | 999 dagen in bezit |
| 6 januari 2023 | 160 dagen in bezit |
| 1 oktober 2022 | 97 dagen in bezit |
| 4 juni 2021 | 484 dagen in bezit |
| 13 maart 2021 | 83 dagen in bezit |
| 16 april 2019 | 697 dagen in bezit |
