MERCEDES-BENZ VITO
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de bedrijfswagen beschikt over een 163 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 182 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 11.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO (2011 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 14help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 360 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.1 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken VB-367-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 januari 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 januari 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 25 januari 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 23 april 2026
| Datum | 23 april 2026 |
| Kilometerstand | 230.754 km |
| Vraagprijs | €10.950 |
| Plaats | Heemskerk |
Advertentie van 23 maart 2026
| Datum | 23 maart 2026 |
| Kilometerstand | 230.754 km |
| Vraagprijs | €10.950 |
| Plaats | Heemskerk |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Motorcode | 651.940 |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.4 L/100km (1:9.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 216 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 I |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2135 kg |
| Massa ledig voertuig | 2035 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.2 meter (3200 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (5008 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1906 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1902 mm) tot 2.0 meter (2032 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
Keuring van 3 maart 2026
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
Keuring van 26 februari 2026
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| Aandachtspunt | 1x Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt | 2x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 19 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 28 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 9 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 22 december 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 december 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 2x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 10 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 22 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 24 april 2026 | Huidige eigenaar, 15 dagen in bezit |
| 12 maart 2026 | 43 dagen in bezit |
| 8 maart 2026 | 4 dagen in bezit |
| 6 november 2014 | 4140 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 september 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220336 |
| Omschrijving | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 16.345 (waarvan 5.254 in Nederland) |
Terugroepactie van 1 augustus 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210579 |
| Omschrijving | Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 21.430 (waarvan 11.549 in Nederland) |
