IVECO 35C14
Dit kenteken behoort tot een IVECO 35C14 bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.151. de bedrijfswagen beschikt over een 136 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 160 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | IVECO |
| Model | 35C14 (2018 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.151 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-768-XL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 maart 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 maart 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 26 maart 2019 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €249 |
| FRIESLAND | €249 |
| DRENTHE | €249 |
| OVERIJSSEL | €249 |
| FLEVOLAND | €249 |
| GELDERLAND | €249 |
| UTRECHT | €249 |
| NOORD HOLLAND | €249 |
| ZUID HOLLAND | €249 |
| ZEELAND | €249 |
| NOORD BRABANT | €249 |
| LIMBURG | €249 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €826 |
| FRIESLAND | €826 |
| DRENTHE | €826 |
| OVERIJSSEL | €826 |
| FLEVOLAND | €826 |
| GELDERLAND | €826 |
| UTRECHT | €826 |
| NOORD HOLLAND | €826 |
| ZUID HOLLAND | €826 |
| ZEELAND | €826 |
| NOORD BRABANT | €826 |
| LIMBURG | €826 |
Motor
| Fabrikant | LECAPITAINE INDUSTRIE |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Motorcode | F1AGL411J*C |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 204 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2769 kg |
| Massa ledig voertuig | 2669 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (3000 mm) tot 4.1 meter (4100 mm) |
| Lengte | 5.2 meter (5248 mm) tot 7.5 meter (7508 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2010 mm) tot 2.5 meter (2550 mm) |
| Hoogte | 2.2 meter (2230 mm) tot 3.5 meter (3500 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 maart 2019 | Huidige eigenaar, 2613 dagen in bezit |
