MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de bedrijfswagen beschikt over een 163 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 162 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2014 - 2017)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 28help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-657-HZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 mei 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 31 augustus 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 mei 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 31 augustus 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €17.351Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type SPRINTER is €12.224 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €201 |
| FRIESLAND | €201 |
| DRENTHE | €201 |
| OVERIJSSEL | €201 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €201 |
| UTRECHT | €201 |
| NOORD HOLLAND | €201 |
| ZUID HOLLAND | €201 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €201 |
| LIMBURG | €201 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €657 |
| FRIESLAND | €657 |
| DRENTHE | €657 |
| OVERIJSSEL | €657 |
| FLEVOLAND | €657 |
| GELDERLAND | €657 |
| UTRECHT | €657 |
| NOORD HOLLAND | €657 |
| ZUID HOLLAND | €657 |
| ZEELAND | €657 |
| NOORD BRABANT | €657 |
| LIMBURG | €657 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Motorcode | 651.955 |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 77 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 210 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 M |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2282 kg |
| Massa ledig voertuig | 2182 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.7 meter (3665 mm) |
| Lengte | 5.9 meter (5926 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2612 mm) tot 3.0 meter (3000 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 2 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 2 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 28 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 juli 2018 | Huidige eigenaar, 2871 dagen in bezit |
