MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.149. de bedrijfswagen beschikt over een 190 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 160 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2016 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.149 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-505-FT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 7 april 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 7 april 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 7 april 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €211 |
| FRIESLAND | €211 |
| DRENTHE | €211 |
| OVERIJSSEL | €211 |
| FLEVOLAND | €211 |
| GELDERLAND | €211 |
| UTRECHT | €211 |
| NOORD HOLLAND | €211 |
| ZUID HOLLAND | €211 |
| ZEELAND | €211 |
| NOORD BRABANT | €211 |
| LIMBURG | €211 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €691 |
| FRIESLAND | €691 |
| DRENTHE | €691 |
| OVERIJSSEL | €691 |
| FLEVOLAND | €691 |
| GELDERLAND | €691 |
| UTRECHT | €691 |
| NOORD HOLLAND | €691 |
| ZUID HOLLAND | €691 |
| ZEELAND | €691 |
| NOORD BRABANT | €691 |
| LIMBURG | €691 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Motorcode | 642.896 |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.4 L/100km (1:9.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.8 L/100km (1:11.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 246 g/km |
| Milieuklasse | EURO VI C |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2403 kg |
| Massa ledig voertuig | 2303 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.7 meter (3665 mm) |
| Lengte | 5.9 meter (5926 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2612 mm) tot 3.0 meter (3000 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 7 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 28 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Retroreflector ontbreekt |
Keuring van 2 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 17 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 29 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 221 dagen in bezit |
| 22 januari 2020 | 2086 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 3 november 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220415 |
| Omschrijving | Het drijfgas van de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan chemisch veranderen. Als gevolg kan bij activeren een te hoge druk ontstaan en delen van de gasgenerator losraken en fragmenteren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Verwonden van inzittenden |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 24.475 (waarvan 8.416 in Nederland) |
