NISSAN NP300 NAVARA XL
Dit kenteken behoort tot een NISSAN NP300 NAVARA XL bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.173. de bedrijfswagen beschikt over een 190 PK sterke 2298 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 180 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | NISSAN |
| Model | NP300 NAVARA XL (2018 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | pick-up truck |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.173 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 7 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-264-VP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 januari 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 januari 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 30 januari 2019 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €183 |
| FRIESLAND | €183 |
| DRENTHE | €183 |
| OVERIJSSEL | €183 |
| FLEVOLAND | €183 |
| GELDERLAND | €183 |
| UTRECHT | €183 |
| NOORD HOLLAND | €183 |
| ZUID HOLLAND | €183 |
| ZEELAND | €183 |
| NOORD BRABANT | €183 |
| LIMBURG | €183 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €589 |
| FRIESLAND | €589 |
| DRENTHE | €589 |
| OVERIJSSEL | €589 |
| FLEVOLAND | €589 |
| GELDERLAND | €589 |
| UTRECHT | €589 |
| NOORD HOLLAND | €589 |
| ZUID HOLLAND | €589 |
| ZEELAND | €589 |
| NOORD BRABANT | €589 |
| LIMBURG | €589 |
Motor
| Fabrikant | VETH AUTOMOTIVE B.V. |
| Motorinhoud | 2298 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Motorcode | YS23 |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 183 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2108 kg |
| Massa ledig voertuig | 2008 kg |
| Toegestane max. massa | 3035 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.5 meter (3490 mm) |
| Lengte | 5.6 meter (5565 mm) tot 5.6 meter (5595 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1920 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
Keuring van 2 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 17 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 16 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 27 december 2024 | Huidige eigenaar, 498 dagen in bezit |
| 15 april 2024 | 256 dagen in bezit |
| 18 maart 2024 | 28 dagen in bezit |
| 2 februari 2024 | 45 dagen in bezit |
| 30 januari 2019 | 1829 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 5 juli 2023
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230283 |
| Omschrijving | Er is een software-update voor het Selective Catalytic Reduction (SCR)-systeem beschikbaar. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De emissies van het voertuig zullen in reële rijomstandigheden verbeteren. |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 77.209 (waarvan 280 in Nederland) |
