MERCEDES-BENZ VITO
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.187. de bedrijfswagen beschikt over een 190 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 199 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO (2017 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.187 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-211-NH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 april 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 april 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 26 april 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €192 |
| FRIESLAND | €192 |
| DRENTHE | €192 |
| OVERIJSSEL | €192 |
| FLEVOLAND | €192 |
| GELDERLAND | €192 |
| UTRECHT | €192 |
| NOORD HOLLAND | €192 |
| ZUID HOLLAND | €192 |
| ZEELAND | €192 |
| NOORD BRABANT | €192 |
| LIMBURG | €192 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €623 |
| FRIESLAND | €623 |
| DRENTHE | €623 |
| OVERIJSSEL | €623 |
| FLEVOLAND | €623 |
| GELDERLAND | €623 |
| UTRECHT | €623 |
| NOORD HOLLAND | €623 |
| ZUID HOLLAND | €623 |
| ZEELAND | €623 |
| NOORD BRABANT | €623 |
| LIMBURG | €623 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Motorcode | 651.950 |
| Tankinhoud | 57 L |
| Hoeveelheid motorolie | 10.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2160 kg |
| Massa ledig voertuig | 2060 kg |
| Toegestane max. massa | 3050 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.2 meter (3200 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5140 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1909 mm) tot 2.0 meter (1983 mm) |
| Draaicirkel | 12.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 990 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 25 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 12 mei 2023 | Huidige eigenaar, 1101 dagen in bezit |
| 29 december 2022 | 134 dagen in bezit |
| 26 april 2018 | 1708 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 6 oktober 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220229 |
| Omschrijving | De achteruitrijcamera kan bij lage temperaturen een bevroren statisch beeld laten zien. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De bestuurder ziet de werkelijke toestand achter het voertuig niet. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 188.823 (waarvan 15.452 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 januari 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200019 |
| Omschrijving | De extra accu onder de rechter voorstoel kan zijn uitgeleverd zonder boven afdekking waardoor er risico op kortsluiting bestaat als een geleidend voorwerp onder deze stoel wordt opgeborgen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Een niet-correct gebruik van de open stoelkist (bv als opbergvak) kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 60.465 (waarvan 6.268 in Nederland) |
