MERCEDES-BENZ SPRINTER MULTICAB
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER MULTICAB bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.173. de bedrijfswagen beschikt over een 163 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 160 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER MULTICAB (2017 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.173 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken V-004-GD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 juni 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 juni 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 2 juni 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €211 |
| FRIESLAND | €211 |
| DRENTHE | €211 |
| OVERIJSSEL | €211 |
| FLEVOLAND | €211 |
| GELDERLAND | €211 |
| UTRECHT | €211 |
| NOORD HOLLAND | €211 |
| ZUID HOLLAND | €211 |
| ZEELAND | €211 |
| NOORD BRABANT | €211 |
| LIMBURG | €211 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €691 |
| FRIESLAND | €691 |
| DRENTHE | €691 |
| OVERIJSSEL | €691 |
| FLEVOLAND | €691 |
| GELDERLAND | €691 |
| UTRECHT | €691 |
| NOORD HOLLAND | €691 |
| ZUID HOLLAND | €691 |
| ZEELAND | €691 |
| NOORD BRABANT | €691 |
| LIMBURG | €691 |
Motor
| Fabrikant | SNOEKS AUTOMOTIVE B.V. |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Motorcode | 651.955 |
| Tankinhoud | 71 L |
| Hoeveelheid motorolie | 11.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 198 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2434 kg |
| Massa ledig voertuig | 2334 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.7 meter (3665 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (1021 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (996 mm) |
| Lengte | 5.9 meter (5926 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.3 meter (2345 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2612 mm) tot 3.0 meter (3000 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 7500 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 11 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 6 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 21 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 28 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Recente tenaamstellingen
| 26 maart 2026 | Huidige eigenaar, 51 dagen in bezit |
| 7 april 2025 | 353 dagen in bezit |
| 2 februari 2022 | 1160 dagen in bezit |
| 4 januari 2022 | 29 dagen in bezit |
| 2 juni 2017 | 1677 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 oktober 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220252 |
| Omschrijving | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 43.895 (waarvan 43.895 in Nederland) |
