BMW X1 XDRIVE 23D
Dit kenteken behoort tot een BMW X1 XDRIVE 23D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.168. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 223 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE 23D (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 12help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.168 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 137 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TH-513-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 oktober 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 12 december 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 oktober 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 12 december 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.652Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X1 XDRIVE 23D is €14.012 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 13 mei 2026
| Datum | 13 mei 2026 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €5.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 12 april 2026
| Datum | 12 april 2026 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs (7 mei 2026) | €5.950 |
| Vraagprijs (12 april 2026) | €6.450 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 11 maart 2026
| Datum | 11 maart 2026 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs (3 april 2026) | €6.450 |
| Vraagprijs (11 maart 2026) | €6.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 8 februari 2026
| Datum | 8 februari 2026 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €6.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 8 januari 2026
| Datum | 8 januari 2026 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €6.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 7 december 2025
| Datum | 7 december 2025 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €6.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 5 november 2025
| Datum | 5 november 2025 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €7.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 5 oktober 2025
| Datum | 5 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €7.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Advertentie van 4 september 2025
| Datum | 4 september 2025 |
| Kilometerstand | 367.590 km |
| Vraagprijs | €7.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Motorcode | N47D20D |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 167 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1670 kg |
| Massa ledig voertuig | 1570 kg |
| Toegestane max. massa | 2160 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4454 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1798 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1545 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 december 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 december 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 december 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Retroreflector vertoont gebrek |
Recente tenaamstellingen
| 4 september 2025 | Huidige eigenaar, 255 dagen in bezit |
| 9 juni 2020 | 1913 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
