MERCEDES-BENZ VITO TOURER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ VITO TOURER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.195. de personenauto beschikt over een 136 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 182 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO TOURER (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 80help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.195 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Koppel | 330 Nm |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TF-471-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 juli 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 juli 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 26 juli 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 100 KW / 136 PK |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Motorcode | 651 |
| Tankinhoud | 57 L |
| Hoeveelheid motorolie | 10.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.6 L/100km (1:13.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AD |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2037 kg |
| Massa ledig voertuig | 1937 kg |
| Toegestane max. massa | 3100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.4 meter (3430 mm) |
| Lengte | 5.4 meter (5370 mm) tot 5.5 meter (5461 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 1.9 meter (1878 mm) tot 2.0 meter (1965 mm) |
| Draaicirkel | 13.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 9 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 23 november 2024 | Huidige eigenaar, 539 dagen in bezit |
| 21 oktober 2024 | 33 dagen in bezit |
| 18 oktober 2024 | 3 dagen in bezit |
| 5 juli 2022 | 836 dagen in bezit |
| 14 juni 2022 | 21 dagen in bezit |
| 20 april 2022 | 55 dagen in bezit |
| 26 juli 2018 | 1364 dagen in bezit |
