MERCEDES-BENZ GLC 250 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 250 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.184. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 222 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 250 4MATIC (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 217help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.184 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TF-342-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 maart 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 30 augustus 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 maart 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 30 augustus 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.051Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLC 250 4MATIC is €6.303 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 28 maart 2026
| Datum | 28 maart 2026 |
| Kilometerstand | 118.517 km |
| Vraagprijs | €27.850 |
| Plaats | Volkel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4658 mm) tot 4.7 meter (4683 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1931 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1620 mm) tot 1.7 meter (1666 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 maart 2026 | Huidige eigenaar, 58 dagen in bezit |
| 21 maart 2026 | 3 dagen in bezit |
| 4 februari 2025 | 410 dagen in bezit |
| 31 januari 2025 | 4 dagen in bezit |
| 30 maart 2021 | 1403 dagen in bezit |
| 30 augustus 2018 | 943 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 18 november 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210554 |
| Omschrijving | De werking van het noodoproepsysteem (e-Call) is mogelijk bij een tijdelijke stroomonderbreking niet correct. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij een ongeval zou een automatische gegenereerde noodoproep de doorgestuurde voertuigpositie niet overeen komen met de werkellijke voertuigpositie. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 248.166 (waarvan 5.038 in Nederland) |
Terugroepactie van 12 april 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210194 |
| Omschrijving | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 249.689 (waarvan 11.148 in Nederland) |
