KNAUS R07
Dit kenteken behoort tot een KNAUS R07 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | KNAUS |
| Model | R07 (2017 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 55 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TF-051-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 juli 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 juli 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 12 juli 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €530 |
| FRIESLAND | €525 |
| DRENTHE | €525 |
| OVERIJSSEL | €513 |
| FLEVOLAND | €516 |
| GELDERLAND | €533 |
| UTRECHT | €518 |
| NOORD HOLLAND | €513 |
| ZUID HOLLAND | €540 |
| ZEELAND | €516 |
| NOORD BRABANT | €519 |
| LIMBURG | €521 |
Motor
| Fabrikant | KNAUS TABBERT GMBH |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AGL411D |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2840 kg |
| Massa ledig voertuig | 2740 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 6.0 meter (5998 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2050 mm) |
| Hoogte | 2.6 meter (2580 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 21 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 14 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 juli 2018 | Huidige eigenaar, 2866 dagen in bezit |
