LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.199. de personenauto beschikt over een 241 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 217 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 490help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.199 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TB-295-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 februari 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 juni 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 februari 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 29 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €14.357Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €9.263 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | LAND ROVER |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Motorcode | 204PT |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.9 L/100km (1:8.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1720 kg |
| Massa ledig voertuig | 1620 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 29 juni 2018 | Huidige eigenaar, 2883 dagen in bezit |
