VOLVO V60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 310 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 (2018 - 2020)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 63help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ORANJE |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen | 228 KW / 310 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 14 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken TB-060-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 29 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 228 KW / 311 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B4204T29 |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.8 L/100km (1:10.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 171 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1824 kg |
| Massa ledig voertuig | 1724 kg |
| Toegestane max. massa | 2320 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4761 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 juli 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 6 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 juli 2022 | Huidige eigenaar, 1402 dagen in bezit |
| 31 mei 2022 | 44 dagen in bezit |
| 8 oktober 2020 | 600 dagen in bezit |
| 14 september 2020 | 24 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 16 november 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180551 |
| Omschrijving | De communicatiemodulesoftware bevat een fout. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De bij een ongeval automatisch doorgegeven locatie, die via Volvo On Call naar de alarmcentrale wordt verstuurd, is onvolledig of onjuist. Hierdoor worden de hulpverleningsdiensten niet naar de juiste locatie gestuurd. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 88.347 (waarvan 2.348 in Nederland) |
