MERCEDES-BENZ E 300 DE
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 300 DE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. de personenauto beschikt over een 194 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 300 DE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 143 KW / 194 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 122 PK |
| Systeemvermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 700 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 34 dagen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken T-110-BL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 december 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 26 mei 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 december 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 26 mei 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €1.090Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type E 300 DE is €1.066 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 143 KW / 195 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 123 PK |
| Systeemvermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 654920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 42 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2140 kg |
| Massa ledig voertuig | 2040 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2939 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (841 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1153 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4935 mm) tot 5.0 meter (5005 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) tot 1.9 meter (1907 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2065 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1453 mm) tot 1.5 meter (1494 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 23 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 19 februari 2026 | Huidige eigenaar, 91 dagen in bezit |
| 29 december 2025 | 52 dagen in bezit |
| 26 mei 2023 | 948 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 18 januari 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220011 |
| Omschrijving | Door vloeistoflekkage in het vacuümcircuit kan door elektrochemische reactie de temperatuur van elektrische componenten op een punt komen waarop risico voor brand wordt bereikt. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Indien elektrische schakelventielen in contact zouden komen met koelvloeistof; dan kan na verloop van tijd niet uitgesloten worden dat, door een elektrochemische reactie, de temperatuur van het onderdeel continu zal toenemen met in uitzonderlijke gevallen brandgevaar tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 76.749 (waarvan 478 in Nederland) |
