AUDI A5 Cabriolet
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 Cabriolet personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.168. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 Cabriolet (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 3help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.168 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 15 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken T-041-FX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 augustus 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 1 juni 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 augustus 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 1 juni 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.013Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A5 Cabriolet is €5.644 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type A5 Cabriolet maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 1 KW / 1 PK |
| Motorcode | DMS |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.38 L/100km (1:18.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1745 kg |
| Massa ledig voertuig | 1645 kg |
| Toegestane max. massa | 2170 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2770 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4697 mm) tot 4.8 meter (4811 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1365 mm) tot 1.4 meter (1387 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 augustus 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 31 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 juni 2023 | Huidige eigenaar, 1080 dagen in bezit |
