LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER DISCOVERY SPORT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.183. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 188 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DISCOVERY SPORT (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.5 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 58 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SX-969-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 juli 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 juli 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 25 juli 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 6 maart 2026
| Datum | 6 maart 2026 |
| Kilometerstand | 96.859 km |
| Vraagprijs | €28.745 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 20 januari 2026
| Datum | 20 januari 2026 |
| Kilometerstand | 96.859 km |
| Vraagprijs | €28.745 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 20 december 2025
| Datum | 20 december 2025 |
| Kilometerstand | 96.859 km |
| Vraagprijs | €28.745 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 11 november 2025
| Datum | 11 november 2025 |
| Kilometerstand | 96.859 km |
| Vraagprijs (27 november 2025) | €28.745 |
| Vraagprijs (11 november 2025) | €28.945 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 14 juli 2025
| Datum | 14 juli 2025 |
| Kilometerstand | 96.858 km |
| Vraagprijs | €28.945 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 9 mei 2025
| Datum | 9 mei 2025 |
| Kilometerstand | 96.858 km |
| Vraagprijs | €29.495 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 15 juni 2024
| Datum | 15 juni 2024 |
| Kilometerstand | 96.858 km |
| Vraagprijs | €29.945 |
| Plaats | Gilze |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 54 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1846 kg |
| Massa ledig voertuig | 1746 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2741 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4589 mm) tot 4.8 meter (4849 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2173 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1690 mm) tot 1.7 meter (1724 mm) |
| Draaicirkel | 11.86 M |
Remmen
| Remmen voor | Schijven, 325 mm |
| Remmen achter | Schijven, 300 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 2 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Keuring van 26 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 31 mei 2024 | Huidige eigenaar, 715 dagen in bezit |
| 10 mei 2019 | 1848 dagen in bezit |
