BMW 530E IPERFORMANCE
Dit kenteken behoort tot een BMW 530E IPERFORMANCE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.190. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530E IPERFORMANCE (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 81help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.190 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.1 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 33 dagen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SX-553-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 20 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 12 september 2025
| Datum | 12 september 2025 |
| Kilometerstand | 100.450 km |
| Vraagprijs | €33.650 |
| Plaats | Amsterdam |
Advertentie van 14 september 2023
| Datum | 14 september 2023 |
| Kilometerstand | 79.681 km |
| Vraagprijs | €39.750 |
| Plaats | Amsterdam |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 185 KW / 252 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 46 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 12 kWh |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 113 PK |
| Koppel | 250 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 46 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2420 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2975 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4936 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1868 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1483 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 410 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 2 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 8 mei 2019 | Huidige eigenaar, 2566 dagen in bezit |
