BMW 420I
Dit kenteken behoort tot een BMW 420I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 420I (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 72help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 57 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ST-837-K. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 12 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 8 mei 2026
| Datum | 8 mei 2026 |
| Kilometerstand | 84.693 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Opmeer |
Advertentie van 1 april 2026
| Datum | 1 april 2026 |
| Kilometerstand | 84.693 km |
| Vraagprijs | €31.900 |
| Plaats | Opmeer |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1790 kg |
| Massa ledig voertuig | 1690 kg |
| Toegestane max. massa | 2185 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4640 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1825 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1384 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 370 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 maart 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 13 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 maart 2026 | Huidige eigenaar, 53 dagen in bezit |
| 11 februari 2026 | 34 dagen in bezit |
| 21 juni 2024 | 600 dagen in bezit |
| 23 februari 2024 | 119 dagen in bezit |
| 10 januari 2024 | 44 dagen in bezit |
| 29 juli 2023 | 165 dagen in bezit |
| 30 maart 2019 | 1582 dagen in bezit |
