JAGUAR E-PACE
Dit kenteken behoort tot een JAGUAR E-PACE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 193 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 10.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JAGUAR |
| Model | E-PACE (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 53help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.5 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SR-980-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 26 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 55.7 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.52 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 147 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1904 kg |
| Massa ledig voertuig | 1804 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2681 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4395 mm) tot 4.5 meter (4504 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2088 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1648 mm) |
| Draaicirkel | 11.46 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 1234 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 2577 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 14 oktober 2019 | Huidige eigenaar, 2402 dagen in bezit |
