ADRIA COMPACT SL
Dit kenteken behoort tot een ADRIA COMPACT SL personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.207. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | ADRIA |
| Model | COMPACT SL (2016 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.207 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SK-662-H. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 april 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 april 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 19 april 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €507 |
| FRIESLAND | €503 |
| DRENTHE | €503 |
| OVERIJSSEL | €491 |
| FLEVOLAND | €494 |
| GELDERLAND | €510 |
| UTRECHT | €496 |
| NOORD HOLLAND | €491 |
| ZUID HOLLAND | €517 |
| ZEELAND | €494 |
| NOORD BRABANT | €497 |
| LIMBURG | €499 |
Motor
| Fabrikant | ADRIA MOBIL D.O.O. |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AGL411D |
| Geluidsniveau stationair | 88 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 Y |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2734 kg |
| Massa ledig voertuig | 2634 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.5 meter (3450 mm) |
| Lengte | 6.6 meter (6620 mm) tot 7.5 meter (7480 mm) |
| Breedte | 2.1 meter (2120 mm) tot 2.2 meter (2195 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2780 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 11 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 februari 2020 | Huidige eigenaar, 2290 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 februari 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180082 |
| Omschrijving | De intercoolerslang kan, door de bevestiging met een onjuiste metalen klemband, losraken van het smoorklephuis. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het motorvermogen valt geheel weg en het lampje voor storing in het motormanagement gaat branden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 200.877 (waarvan 6.450 in Nederland) |
