BMW 530E IPERFORMANCE
Dit kenteken behoort tot een BMW 530E IPERFORMANCE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.190. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530E IPERFORMANCE (2018 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 81help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.190 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 183 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.1 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SH-667-S. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 juni 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 juni 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 22 juni 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 27 februari 2026
| Datum | 27 februari 2026 |
| Kilometerstand | 125.114 km |
| Vraagprijs | €25.900 |
| Plaats | Nijkerk |
Advertentie van 2 december 2025
| Datum | 2 december 2025 |
| Kilometerstand | 125.114 km |
| Vraagprijs | €26.900 |
| Plaats | Nijkerk |
Advertentie van 1 november 2025
| Datum | 1 november 2025 |
| Kilometerstand | 125.114 km |
| Vraagprijs | €27.450 |
| Plaats | Nijkerk |
Advertentie van 1 oktober 2025
| Datum | 1 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 125.114 km |
| Vraagprijs | €27.950 |
| Plaats | Nijkerk |
Advertentie van 31 augustus 2025
| Datum | 31 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 125.114 km |
| Vraagprijs | €27.950 |
| Plaats | Nijkerk |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 135 KW / 184 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 83 KW / 113 PK |
| Systeemvermogen | 185 KW / 252 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 46 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 12 kWh |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 113 PK |
| Koppel | 250 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 46 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2420 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2975 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4936 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1868 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1483 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 410 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 31 maart 2026 | Huidige eigenaar, 39 dagen in bezit |
| 31 juli 2025 | 243 dagen in bezit |
| 20 augustus 2021 | 1441 dagen in bezit |
| 23 juli 2021 | 28 dagen in bezit |
| 22 juni 2018 | 1127 dagen in bezit |
