BMW X3 XDRIVE20D
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 XDRIVE20D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €79.209. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 213 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE20D (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €79.209 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 2 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SG-800-X. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 april 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 april 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 12 april 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Motorcode | B47D20A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 ZA |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1825 kg |
| Massa ledig voertuig | 1725 kg |
| Toegestane max. massa | 2420 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1676 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 31 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1429 dagen in bezit |
| 10 mei 2022 | 8 dagen in bezit |
| 19 april 2022 | 21 dagen in bezit |
| 13 april 2022 | 6 dagen in bezit |
| 12 april 2018 | 1462 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 30 september 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250362 |
| Omschrijving | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.145,385 (waarvan 13.734 in Nederland) |
Terugroepactie van 14 november 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240246 |
| Omschrijving | De sjorrails in de bagageruimte zijn niet sterk genoeg bevestigd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij hard remmen of een ongeval is er een kans dat bagage losraakt met mogelijk letsel van inzittenden tot gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 726.070 (waarvan 4.618 in Nederland) |
