AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.158. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 196 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.158 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.7 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken SF-826-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 november 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 15 maart 2018 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 november 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 15 maart 2018 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €14.751Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q5 is €14.751 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type Q5 maar 1 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Motorcode | CNH |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Geluidsniveau stationair | 67 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1935 kg |
| Massa ledig voertuig | 1835 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (895 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (927 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4744 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2089 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1617 mm) tot 1.7 meter (1665 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 2 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 11 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 14 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 29 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 25 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 7 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 17 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1466 dagen in bezit |
| 13 april 2022 | 29 dagen in bezit |
| 28 maart 2022 | 16 dagen in bezit |
| 15 maart 2018 | 1474 dagen in bezit |
