MERCEDES-BENZ EQA 250+
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ EQA 250+ personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.170. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQA 250+ (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 31help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.170 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 375 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.9 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-965-HT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 februari 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 februari 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 2 februari 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €266 |
| FRIESLAND | €262 |
| DRENTHE | €262 |
| OVERIJSSEL | €252 |
| FLEVOLAND | €254 |
| GELDERLAND | €269 |
| UTRECHT | €256 |
| NOORD HOLLAND | €251 |
| ZUID HOLLAND | €275 |
| ZEELAND | €254 |
| NOORD BRABANT | €257 |
| LIMBURG | €259 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Motorcode | EM0026 |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 69.7 kWh |
| Actieradius | 486 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 190 PK |
| Koppel | 375 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2045 kg |
| Massa ledig voertuig | 1945 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2729 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (913 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (821 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4463 mm) tot 4.5 meter (4465 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1834 mm) tot 1.8 meter (1849 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1606 mm) tot 1.6 meter (1622 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 340 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1320 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 februari 2027 |
Recente tenaamstellingen
| 2 februari 2023 | Huidige eigenaar, 1199 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 20 februari 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260043 |
| Omschrijving | In een cel van de hoogspanningsbatterij kan kortsluiting optreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Verhoogd risico op brand, Totdat deze terugroepactie is uitgevoerd, verzoekt Mercedes-Benz AG de batterij alleen op te laden tot maximaal 80% en het voertuig alleen buiten te parkeren. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 19.782 (waarvan 563 in Nederland) |
Terugroepactie van 25 februari 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250045 |
| Omschrijving | Bij een hoge laadtoestand is er kans op interne kortsluiting in een batterij cel. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Kans op brand in de hoogvolt batterij. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 13.246 (waarvan 222 in Nederland) |
