VOLVO V60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 310 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 90help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 228 KW / 310 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 107 KW / 145 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.6 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-764-NL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 maart 2023 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 maart 2023 |
| Eerste toelating Nederland | 10 maart 2023 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 228 KW / 311 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 107 KW / 146 PK |
| Motorcode | B4204T56 |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 18.8 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 91 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 145 PK |
| Koppel | 309 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2064 kg |
| Massa ledig voertuig | 1964 kg |
| Toegestane max. massa | 2530 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (848 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1041 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4778 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2040 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1416 mm) tot 1.4 meter (1421 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 481 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1393 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 345x30 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 320x20 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 10 maart 2027 |
Recente tenaamstellingen
| 5 juni 2025 | Huidige eigenaar, 345 dagen in bezit |
| 30 mei 2025 | 6 dagen in bezit |
| 1 augustus 2024 | 302 dagen in bezit |
| 10 maart 2023 | 510 dagen in bezit |
