AUDI E-TRON 55
Dit kenteken behoort tot een AUDI E-TRON 55 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.187. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | E-TRON 55 (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 257help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.187 |
| Vermogen | 300 KW / 408 PK |
| Koppel | 664 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-760-BN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 december 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 december 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 30 december 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €386 |
| FRIESLAND | €380 |
| DRENTHE | €380 |
| OVERIJSSEL | €365 |
| FLEVOLAND | €368 |
| GELDERLAND | €389 |
| UTRECHT | €371 |
| NOORD HOLLAND | €365 |
| ZUID HOLLAND | €399 |
| ZEELAND | €368 |
| NOORD BRABANT | €372 |
| LIMBURG | €375 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 300 KW / 409 PK |
| Motorcode | EAS |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 95 kWh |
| Actieradius | 441 KM |
| Gewicht | 700 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 224 PK |
| Koppel | 355 NM |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 184 PK |
| Koppel | 309 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2595 kg |
| Massa ledig voertuig | 2495 kg |
| Toegestane max. massa | 3170 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2927 mm) tot 2.9 meter (2928 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (928 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1045 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4901 mm) tot 4.9 meter (4902 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1935 mm) tot 2.0 meter (1976 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2189 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1619 mm) tot 1.6 meter (1646 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 660 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1725 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 30 december 2022 | Huidige eigenaar, 1234 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 april 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260138 |
| Omschrijving | De schroefverbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger kan los raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Bij losraken van de verbinding is remmen alleen mogelijk met de noodremfunctie door het continu aantrekken van de knop voor elektronische parkeerrem op de middenconsole. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 96.180 (waarvan 5.996 in Nederland) |
