MINI COUNTRYMAN COOPER SD ALL4
Dit kenteken behoort tot een MINI COUNTRYMAN COOPER SD ALL4 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.169. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 218 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SD ALL4 (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 3help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GROEN |
| Nieuwprijs | €72.169 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-702-GG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 augustus 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 7 februari 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 augustus 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 7 februari 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.720Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type COUNTRYMAN COOPER SD ALL4 is €6.222 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type COUNTRYMAN COOPER SD ALL4 maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 7 januari 2026
| Datum | 7 januari 2026 |
| Kilometerstand | 183.188 km |
| Vraagprijs | €16.950 |
| Plaats | Mierlo |
Advertentie van 4 april 2024
| Datum | 4 april 2024 |
| Kilometerstand | 148.042 km |
| Vraagprijs | €23.500 |
| Plaats | Mierlo |
Advertentie van 3 maart 2024
| Datum | 3 maart 2024 |
| Kilometerstand | 148.042 km |
| Vraagprijs (21 maart 2024) | €23.500 |
| Vraagprijs (3 maart 2024) | €25.500 |
| Plaats | Mierlo |
Advertentie van 1 februari 2024
| Datum | 1 februari 2024 |
| Kilometerstand | 148.042 km |
| Vraagprijs | €25.500 |
| Plaats | Mierlo |
Advertentie van 1 januari 2024
| Datum | 1 januari 2024 |
| Kilometerstand | 148.042 km |
| Vraagprijs (25 januari 2024) | €25.500 |
| Vraagprijs (1 januari 2024) | €27.500 |
| Plaats | Mierlo |
Advertentie van 30 november 2023
| Datum | 30 november 2023 |
| Kilometerstand | 148.042 km |
| Vraagprijs | €27.500 |
| Plaats | Mierlo |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Motorcode | B47C20A |
| Tankinhoud | 51 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 3.3 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 133 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1610 kg |
| Massa ledig voertuig | 1510 kg |
| Toegestane max. massa | 2130 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2670 mm) |
| Lengte | 4.3 meter (4299 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1822 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1557 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 25 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 januari 2026 | Huidige eigenaar, 111 dagen in bezit |
| 6 januari 2026 | 12 dagen in bezit |
| 17 april 2024 | 629 dagen in bezit |
| 30 november 2023 | 139 dagen in bezit |
| 7 februari 2023 | 296 dagen in bezit |
