BMW M235i xDrive
Dit kenteken behoort tot een BMW M235i xDrive personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | M235i xDrive (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-647-PV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 maart 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 9 december 2023 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 maart 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 9 december 2023 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.556Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type M235i xDrive is €8.399 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type M235i xDrive maar 3 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Motorcode | B48A20E |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.33 L/100km (1:15.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1645 kg |
| Massa ledig voertuig | 1545 kg |
| Toegestane max. massa | 2105 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2670 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4526 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1800 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1420 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 430 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 19 januari 2026 | Huidige eigenaar, 118 dagen in bezit |
| 31 mei 2025 | 233 dagen in bezit |
| 5 oktober 2024 | 238 dagen in bezit |
| 9 december 2023 | 301 dagen in bezit |
